Złomowanie aut Szczecin

Jeżeli posiadasz samochód, którego chcesz się definitywnie pozbyć i szybko otrzymać za nie gotówkę, to koniecznie pomyśl o zezłomowaniu swojego starego pojazdu w sprawdzonej firmie. To świetne rozwiązanie nie tylko ze względu na to, że możesz odzyskać część kwoty za auto, ale przed wszystkim niepotrzebny pojazd nie będzie zalegał na Twoim podwórku czy pod blokiem. Zwykle auta, które chcemy zezłomować, nie nadają się już do normalnego użytku, a ich naprawa często przekracza wartość rynkową. Warto wtedy wykonać telefon w odpowiednie miejsce i pozbyć się problemu!

Nasza firma Auto Forum, która znajduje się w Szczecinie może Ci pomóc w przeprowadzeniu takiej transakcji. Cieszymy się naprawdę sporym zainteresowaniem i świetną opinią wśród klientów. Mamy na swojej liście rzeszę osób, którym pomogliśmy w złomowaniu uszkodzonych i starych pojazdów. Jesteśmy doświadczeni w tym co robimy, dlatego każda wycena samochodu odbywa się szybko i sprawnie tak, żeby każda ze stron była zadowolona. Staramy się maksymalnie zaoszczędzić Twój czas i sprawić, że kasacja auta będzie przebiegała w jasny dla Ciebie sposób.

ARTYKUŁY

Złomowanie aut Szczecin Auto Forum


Przejdź do artykułów

Gdzie przeprowadzamy złomowanie aut?

Jesteśmy firmą, której siedziba mieści się w Szczecinie. Działamy jednak na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, gdzie skupujemy i dokonujemy wszystkich formalności związanych ze złomowaniem aut. Możesz mieć pewność, że bez problemu odbierzemy od Ciebie nawet uszkodzony samochód – lawetą, nie narażając Cię na koszty. Decydujemy się na skup i złomowanie aut dostawczych, osobowych, w każdym roczniku i zastanym na miejscu stanie. Mogą być to pojazdy uszkodzone, rozbite a nawet wraki. Kasacja takiego auta nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Napisz do nas w sprawie złomowania aut w Szczecinie!

Przejdź do kontaktu


Skontaktuj się

Jak wygląda przebieg transakcji złomowania pojazdu?

Z naszą firmą Auto Forum, znajdującą się w Szczecinie, masz pewność, że zakup samochodu i załatwienie wszelkich formalności będzie się odbywać w prosty sposób. Jak zatem zacząć z nami współpracę? Możesz to zrobić w kilku krokach:

 1. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie, a my dojedziemy we wskazany przez Ciebie adres i dokonamy wyceny. Może znajdujesz się akurat w okolicy naszej firmy, a jeżeli nie to jesteśmy dla Ciebie dostępni na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.
 2. Skompletuj niezbędne dokumenty potrzebne do sprzedaży auta lub kilku pojazdów.
 3. Zarezerwuj sobie czas na spotkanie z nami i przygotuj się na to, że od razu otrzymasz od nas gotówkę lub natychmiast dokonamy przelewu na Twoje konto. Wszystko zależy od tego, jaka forma będzie dla dla Ciebie wygodniejsza. Na swój koszt jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie każde auto, zupełnie bezpłatnie!
 4. Zatrzymaj wręczone przez nas zaświadczenie o przekazaniu auta do złomowania.

Dokumenty potrzebne do zezłomowania pojazdu

Jeżeli chcesz dokonać zezłomowania auta, to musisz mieć przygotowane konkretne dokumenty. Tylko dzięki nim, cała transakcja może dojść do skutku. Co dokładnie jest Ci potrzebne? Przede wszystkim:

 • dowód rejestracyjny
 • karta pojazdu
 • dokument potwierdzający stan techniczny auta (czy jest uszkodzone czy sprawne)
 • OC pojazdu – opcjonalnie
 • umowę kupna sprzedaży
 • Pamiętaj też, że jeżeli Twój samochód ma współwłaściciela, to koniecznie jest pisemne oświadczenie, że zgadza się na złomowanie auta. Jeżeli nie posiadasz takiego oświadczenia, to konieczne jest jego osobiste stawienie się na miejsce, gdzie będą dokonywane formalności.

  W przypadku samochodu, którego współwłaścicielem był bank, niezbędne jest zaświadczenie mówiące o tym, że spłata leasingowa została dokonana w całości i skupowane auto nie ma żadnych zaległości.

Dlaczego warto wybrać firmę Auto Forum ze Szczecina?

Przede wszystkim dlatego, że zawsze podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy, z którą zgłasza się do nas klient. Oferowane przez nas ceny samochodów są adekwatne do zastanego stanu technicznego pojazdu, a formalne sprawy przeprowadzane w taki sposób, żeby obie strony były zadowolone.

Pamiętaj o tym, że kupimy od Ciebie auto w każdym stanie niezależnie od tego czy jest to samochód osobowy, dostawczy, a nawet wrak niezdolny do uruchomienia. Za każdą transakcję płacimy gotówką, dzięki czemu nie musisz czekać na pieniądze.

Ogromną zaletą naszej firmy jest to, że nasze działalność jest legalna, posiadamy zgodę wojewody na przeprowadzanie tego typu transakcji. Kasacja pojazdów jest zatem u nas w pełni dozwolona! Po złomowaniu otrzymujesz od nas dokument potwierdzający przeprowadzenie całej procedury.

Call Now Button+48 884 666 122