Skup aut na części Szczecin

Każdy z nas doskonale wie, że sprzedaż aut w obecnych czasach stanowi nie lada wyzwanie. Ciągłe odnawianie ogłoszeń, niekończąca się obecność pojazdu w różnych komisach czy dziesiątki niepotrzebnych telefonów to tylko część „atrakcji”, które czekają na potencjalnego sprzedawcę. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej w momencie, gdy nasze auto jest uszkodzone. Samochody powypadkowe z reguły generują wiele strat. Zacznijmy od tego, że jazda nimi może być trudna bądź nawet nielegalna, a sama ich sprzedaż niekoniecznie będzie prosta i opłacalna. Jeśli cenisz swój czas i chcesz szybko pozbyć się samochodu sprawdź co ma dla Ciebie do zaoferowania nasz auto skup w Szczecinie.

Jeśli Twój samochód jest poważnie uszkodzony lub powypadkowy, a wiesz na pewno, że nie chcesz go naprawiać – skontaktuj się z nami. Możemy Tobie pomóc pozbyć się problemu, ponieważ od wielu lat prowadzimy skup aut na części. Przyjmujemy dosłownie każde auto i prowadzimy wszystkie wyceny absolutnie za darmo. Dzięki temu telefon do nas nic Ciebie nie kosztuje, a Ty zyskujesz możliwość na rozwiązanie swojego problemu.

Prowadzimy firmę Auto Forum nieprzerwanie od 12 lat na terenie Szczecina, a nawet całego województwa zachodniopomorskiego. Swoją działalność zaczynaliśmy od skupu samochodów: całych, powypadkowych oraz uszkodzonych w Berlinie i okolicach. Dlatego wiemy, że naprawdę nic nas nie zaskoczy i będziemy w stanie doradzić Tobie w każdej sytuacji. Zebrane dotychczas doświadczenie oraz szerokie grono klientów pozwala nam przeprowadzić sprawiedliwą wycenę uszkodzonych samochodów.

ARTYKUŁY

Skup aut Auto Forum


Przejdź do aktualności

Jakie samochody nas interesują?

Przygotowaliśmy tę ofertę, aby wyjść naprzeciw wszystkim samochodom, niezależnie od stanu technicznego. Chodzi głównie o pojazdy powypadkowe lub uszkodzone, których naprawa wymaga wysokiego wkładu finansowego i poświęcenia czasu, a efekt końcowy nie zawsze przyniesie zysk ze sprzedaży. Wiele mówi się o samochodach naprawianych, które cudownie zyskują miano bezwypadkowych i ponownie zachęcają klienta do zakupu. Niestety w pewnych sytuacjach tego typu rozwiązanie może przynieść nam więcej straty niż korzyści. Koszt naprawy często jest niedoszacowany, natomiast później nie mamy pewności czy uda nam się sprzedać ten samochód.

Nasz skup aut w Szczecinie, który prowadzimy, jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W dowolnej chwili wycenimy Twój samochód za darmo, bez żadnych zobowiązań. Dzwoniąc do nas nie musisz decydować się na sprzedaż. Uzyskasz jedynie więcej informacji i kolejne rozwiązanie Twojego problemu.

Na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego jesteśmy zainteresowani skupem samochód:

  • poważnie uszkodzonych,
  • powypadkowych,
  • rozbitych,
  • spalonych,
  • zalanych.

Zdecydujemy się na każde auto bez względu na model, którego naprawa z jakiegoś względu będzie dla Ciebie nieopłacalna. Zapewnimy Tobie pomoc prawną, sprawiedliwą wyceną oraz odebranie pojazdu na nasz koszt. Nasza firma Auto Forum Szczecin posiada własne lawety oraz korzysta z usług podwykonawców dlatego jesteśmy w stanie zapewnić błyskawiczny odbiór samochodów.

Napisz do nas w sprawie skupu aut na części Szczecin!

Przejdź do kontaktu


Skontaktuj się

Auto Forum w Szczecinie - przebieg transakcji

Transakcję skupu aut uszkodzonych na części możemy podzielić na kilka etapów, które postaramy się przybliżyć poniżej. Każde zgłoszenie traktujemy w pełni indywidualnie, jednak transakcja średnio trwa 30 minut. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w tym przypadku czas to pieniądz. Zadbamy więc, aby wszystko przebiegło gładko i szybko bez zbędnych komplikacji.

  1. Pierwszy kontakt z Auto Forum w Szczecinie. Zadzwoń, napisz e-mail lub skorzystaj z formularza na naszej stronie www. Zapewnimy Tobie szybkie i rzeczowe odpowiedzi na wszystkie pytania oraz pomoc prawną w kwestii samochodu.
  2. Ustalenie spotkania i terenowe wyceny samochodów. Pamiętaj, że każdy pojazd wyceniamy za darmo. Przyjedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce i nie będziemy wymagać wizyty w najbliższym warsztacie. Oględziny trwają przeważnie kilkanaście minut i polegają na wizualnej ocenie samochodu, sprawdzeniu dokumentacji oraz krótkiej jeździe próbnej.
  3. Podpisanie umowy bez zbędnych formalności. Potrzebne podczas skupu dokumenty zostaną przez nas przygotowane, abyś nie musiał tracić czasu.
  4. Płatność umówionej kwoty. Transakcja może być realizowana za gotówkę lub przelewem na konto. Wybór pozostaje po Twojej stronie.
  5. Odebranie pojazdu. Uszkodzony samochód odbieramy tego samego dnia na nasz koszt.

Jak wygląda wycena w naszym skupie aut na części?

Wycena samochodów uszkodzonych jest wyliczana na podstawie aktualnej ceny rynkowej oraz stanu technicznego pojazdu. Na początku ustalamy 100% wartości Twojego auta, a następnie płacimy gotówką 60-80% z całej kwoty. Ilość pieniędzy jest uzależniona od tego, że podejmujemy ryzyko, ponieważ skupujemy samochód bez żadnej gwarancji. Mamy również świadomość, że podczas tak krótkiego spotkania mogą nam zwyczajnie umknąć uszkodzone elementy, a nie mamy żadnej możliwości oddania samochodu.

Nasza firma Auto Forum w Szczecinie dba o wszystkie strony transakcji, ponieważ choćby bez jednej całe przedsięwzięcie mogłoby stać się nierentowne. Wierzymy w to, że pomagamy w szybki sposób pozbyć się uszkodzonych aut, a pozyskane z nich części lub ich naprawa zyskają zainteresowanie naszych klientów.

Call Now Button+48 884 666 122