Skup aut uszkodzonych Szczecin

W Auto Forum zajmujemy się przede wszystkim odkupem pojazdów za gotówkę, które obejmuje całe województwo zachodniopomorskie, głównie Szczecin i okolice. Skup auta odbywa się niemalże natychmiast. Gwarantujemy również uczciwą wycenę każdego auta, co jest korzystną alternatywą w porównaniu ze żmudną naprawą, która często przewyższa koszty samochodu. Również próby sprzedaży aut na własna rękę w większości przypadków też kończące się fiaskiem i niepotrzebną stratą czasu – więc jesteśmy rozwiązaniem tych problemów. Oprócz trzech powyżej wymienionych alternatyw jest możliwość zezłomowania pojazdu,ale zysk z takiej transakcji jest bardzo niski. Biorąc pod uwagę wyżej wymienione aspekty Auto Forum przedstawia najkorzystniejszą ofertę dla sprzedającego. Skupujemy auta uszkodzone od wielu lat i dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości rynku skupu aut możemy poszczycić się profesjonalizmem, przez co zaufało nam tysiące zadowolonych klientów.

ARTYKUŁY

Skup aut Szczecin Auto Forum


Przejdź do artykułów

Kiedy auto można uznać za uszkodzone?

Auta uszkodzone są to przede wszystkim pojazdy mające wady ze względu na złą eksploatację lub takie, które uległy kolizji drogowej. Do takich aut zaliczamy również te wiekowe. Pojęcie jakim określamy auto uszkodzonego jest znaczne, ponieważ zaliczamy do tego uszkodzenia małe (np. stłuczony reflektor), jak również uszkodzenia techniczne (m.in. uszkodzony silnik), co ma znaczący wpływ na jego wartość sprzedaży oraz decyzje dokonaną przez nas o dalszych losach pojazdu.

Napisz do nas w sprawie skupu aut w Szczecinie!

Przejdź do kontaktu


Skontaktuj się

Co ma wpływ na wycenę?

W zależności jak znaczne jest uszkodzenie samochodu oraz jak wysoki będzie koszt naprawy tego pojazdu – na tej podstawie dokonujemy wyceny. Z tego względu wycena pojazdów jest wykonywana indywidualnie. Ogólne ustalenia wyceny pojazdu zakładają ocenę stanu faktycznego auta, jego wiek, stan techniczny czy wizualny. Płacimy gotówką 60%- 80% wartości aut, gdyż nabywamy samochód bez gwarancji i możliwości oddania, jeśli okazałoby się ze auto jest w gorszym stanie lub posiadało by inne wady ukryte.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut w Szczecinie?

Auto Forum działa prężnie również na rynku niemieckim od ponad 15 lat. Posiadamy szerokie doświadczenie, grono zadowolonych klientów oraz znamy zagadnienia prawne – również związane bezpośrednio ze skupem aut uszkodzonych. Pozwoli nam to dokonać rzetelnej i uczciwej wyceny skupywanego przez nas samochodu. Ważnym atutem jest fakt, że nabywamy każde auto bez względu na jego wiek czy stan techniczny, a także markę – między innymi dostawcze, terenowe czy osobowe. Odbiór pojazdów jest na nasz koszt z każdego miejsca w Szczecinie i okolicach. Odbieramy samochód w ciągu 24 h. Jesteśmy chętni udzielić wszystkich odpowiedzi na państwa pytania oraz dokonać wyceny gratis. Dlatego nasz skup aut jest bezkonkurencyjny na rynku samochodowym.

Jak przebiega transakcja?

Mają państwo kilka możliwości kontaktu z nami za pomocą:

  • kontaktu telefonicznego (odbieramy od pon-sob od 8-20)
  • sms
  • droga mailowa
  • Poprzez stronę www i wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Gwarantujemy ze nasz skup samochodów Auto Forum w Szczecinie skontaktuje się tego samego dnia, aby udzielić odpowiedzi na państwa pytania. Przyjeżdżamy na wyznaczone miejsce w ciągu 24 h, aby dokonać darmowej wyceny na auto uszkodzone, Nasz skup samochodów gwarantuje, ze transakcja odbywa się od ręki. Wszystkie formalności dopełniamy my. Spisujemy umowę na miejscu i kupimy auto w każdym stanie. Płacimy gotówka na miejscu lub przelewem na konto. Cała transakcja trwa około 30 min. Przyjeżdżamy po auto w ciągu 24 h od podpisania umowy holownikiem na nasz koszt. Oferujemy najprostszą i najszybszą forma sprzedaży pojazdów, bez zbędnych formalności.

Jakie dokumenty są wymagane przez nasz skup samochodów uszkodzonych?

Prosimy o przygotowanie dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości, dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu o ile jest wydana, umowę kupna sprzedaży, jeżeli Państwo posiadają. Oferujemy sporządzenie umowy kupna sprzedaży na miejscu. Jeżeli jest współwłaściciel, wymagamy upoważnienia z podpisem współwłaściciela lub jego osobistego stawiennictwa z dokumentem tożsamości. Prosimy także o przygotowania dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie OC i przeglądu technicznego, ale nie jest to wymagane przez nasz skup aut w Szczecinie.

Na jakim obszarze działamy?

Szczecin, Szczecin prawobrzeże, Przecław, Mierzyn, Wawrzymice, Stobno, Stargard Szczecinski, Goleniów, Świnoujście, Gryfino, Międzyzdroje, Kamień Pomorski, Chojna, Police, Załom, Koszalin, Cedynia, Kostrzyn, Sławno oraz wiele innych miejscowości w województwie zachodniopomorskim.

Call Now Button+48 884 666 122