Skup starych aut Szczecin

Masz stary samochód, którego chcesz się jak najszybciej pozbyć i otrzymać za niego gotówkę do ręki? Brakuje Ci czasu na samodzielnie wystawienie auta na sprzedaż i spotykanie się z potencjalnymi kupcami? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to świetnie, że tutaj jesteś. Z naszą pomocą możesz w błyskawiczny sposób pozbyć zbędnego, starego auta i od razu otrzymać za nie pieniądze!

Jesteśmy firmą z tradycjami, która od ponad 15 lat kompleksowo zajmuje się skupem aut w Szczecinie i okolicach. Prężnie działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego oraz u naszych niemieckich sąsiadów, czyli w Berlinie. Zgłaszają się do nas osoby chcące sprzedać auta: dostawcze, osobowe jak i terenowe.

Bardzo cenimy sobie dobrą relację z klientami, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby pomóc im w szybkiej i bezproblemowej sprzedaży starego auta. Unikamy zbędnych formalności. Po wcześniejszych ustaleniach, pojawiamy się w miejscu, które jest dla nich najdogodniejsze. Za każdym razem jesteśmy przygotowani na natychmiastową płatność za skup pojazdu i nigdy nie będziesz musiał czekać na pieniądze, co niestety często zdarza się w innych firmach, oferujących tego typu usługi.

ARTYKUŁY

Skup aut Auto Forum


Przejdź do artykułów

Współpraca z Auto Forum Szczecin

Jak rozpocząć współpracę z Auto Forum Szczecin? Wystarczy, że odezwiesz się do nas za pomocą maila, sms-a, telefonu lub zwyczajnie wypełnisz formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie, a my zajmiemy się resztą. Pamiętaj, że wycena, oględziny auta i dojazd w wybrane przez Ciebie miejsce (obejmujące województwo zachodniopomorskie) jest całkowicie - GRATIS!

Wycena samochodów w Auto Forum w Szczecinie

Cenimy sobie Twój czas, dlatego proponujemy Ci wycenę samochodu już w ciągu 24h od momentu pierwszego kontaktu z naszą firmą. W jaki sposób się to odbywa? Najpierw przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce, gdzie możemy przeprowadzić z Tobą rozmowę dotyczącą sprzedaży. Wtedy też nasi specjaliści dokonują oględzin pojazdu i jego ostatecznej wyceny.

Za każde auto płacimy na miejscu gotówką lub przy Tobie dokonujemy przelewu na podane konto. Wszystko zależy od tego, jaka forma płatności jest dla Ciebie wygodniejsza. Sprawdzenie dokumentów i prawidłowe przeprowadzenie sprzedaży oferowanego przez Ciebie auta, leży po naszej stronie. Umowę otrzymujesz od razu, kiedy zostanie podpisana.

Napisz do nas w sprawie skupu aut Szczecin!

Przejdź do kontaktu


Skontaktuj się

Czy muszę obawiać się o stan techniczny swojego auta?

Nie musisz się obawiać, że Twój samochód jest stary uszkodzony czy rozbity. Skupujemy auta, niezależnie od wielkości i zastanego stanu technicznego. W przypadku kiedy pojazd nie jest sprawny, sami organizujemy lawetę albo holownik, żeby przetransportować je tam gdzie potrzebujemy. Nie obciążamy Cię za to żadnymi dodatkowymi kosztami! Nie musisz się o to martwić.

Jakie samochody skupujemy?

Dokonujemy zakupu aut, które są uszkodzone, powypadkowe, rozbite, bardzo stare (zabytki), a nawet te określane jako wraki. Nie jest dla nas istotny model i rodzaj pojazdu. Bierzemy do transakcji auta osobowe, dostawcze, terenowe, niezależnie od stanu i pochodzenia.

Jakie dokumenty są potrzebne aby dokonać niezbędnych formalności?

Jeżeli chcesz, żeby oferta kupna-sprzedaży Twojego auta przebiegła bezproblemowo, to będziemy potrzebowali od Ciebie kilka dokumentów. Kiedy pojawimy się w miejscu, gdzie będą prowadzone rozmowy dotyczące transakcji skupu auta, musisz posiadać:

  • dowód osobisty (ewentualnie inny dokument tożsamości).
  • umowę kupna sprzedaży
  • kartę pojazdu
  • dokument potwierdzający stan techniczny
  • OC pojazdu.

W przypadku kiedy pojazd posiada współwłaściciela, to w trakcie jego sprzedaży powinien być obecny z dokumentem tożsamości lub dostarczyć pisemną zgodę na sprzedaż. Często też klienci pytają nas ile czasu zajmie cała procedura skupu samochodu? Otóż, cała transakcja kupna-sprzedaży przebiega w maksymalnie 30 minut.

Jak szybko Auto Forum Szczecin może mi pomóc w skupie samochodu?

Odbieramy samochód w ciągu 24 godzin od momentu dokonania formalności związanych ze sprzedażą. Ty dajesz nam samochód, a my płacimy gotówką do ręki. Zawsze staramy się odbierać auta najszybciej, jak tylko to możliwe. Czasem odbywa się to w zaledwie parę godzin od podpisania umowy.

Dlaczego warto wybrać skup - Auto Forum Szczecin?

Decydując się na transakcję z naszą firmą Auto Forum Szczecin, masz pewność, że będzie ona przebiegała w prosty i uczciwy sposób, a pieniądze za auto otrzymasz od nas od ręki. Zawsze zależy nam na tym, aby maksymalnie szybko odebrać od Ciebie niepotrzebny pojazd, bez względu na to czy jest: uszkodzone, powypadkowe czy rozbite. Stan oraz model również nie ma znaczenia.

Wygodą jest dla Ciebie także to, że działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego i jesteśmy w stanie na tym obszarze dojechać do Ciebie zupełnie za darmo! Jako firma Auto Forum Szczecin przykładamy bardzo dużą wagę do wyceny aut naszych klientów, ponieważ zależy nam na tym, żebyś był w 100% zadowolony z przeprowadzonej z nami transakcji. Co najważniejsze - nie obarczamy Cię też zbędnymi formalnościami! Wszystko leży po naszej stronie i nie musisz się absolutnie o nic martwić!

Z pewnością jeżeli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą Auto Forum Szczecin, polecisz nas innym osobom, którym zależy na dokonaniu skupu swojego auta. Województwo zachodniopomorskie to teren naszej codziennej pracy, jednak siedziba firmy AutoForum, znajduje się w Szczecinie.

Call Now Button+48 884 666 122