Skup aut powypadkowych Szczecin

Co to jest auto skup Auto Forum?

Jesteśmy prężnie działająca firmą na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, zajmującą się skupowaniem pojazdów przeznaczonych do sprzedaży. Skupujemy samochody, niezależnie od marki, roku produkcji i ich stanu. Jedną z naszych zalet jest oszczędność czasu obu stron, zarówno sprzedawcy, jak i nabywcy, gdyż wykonujemy naszą pracę profesjonalnie, uczciwie i szybko.

ARTYKUŁY

Skup aut Szczecin Auto Forum


Przejdź do artykułów

Przebieg transakcji

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą to zadzwoń do nas lub wejdź na nasza stronę www. Następnie wypełnij formularz kontaktowy, znajdujący się na stronie głównej www, lub wyślij smsa na podany numer telefonu czy maila – my się z Tobą niezwłocznie skontaktujemy. Otrzymasz wtedy sprawne i szybkie odpowiedzi na zadane nam pytania. Służymy również pomocą w kwestii prawnej związanej z samochodem. Przyjeżdżamy w wybrane miejsce transakcji (dojazd gratis), w ciągu 24h od państwa zgłoszenia. Sprawnie, szybko i uczciwie wycenimy każde auto indywidualnie. Cała transakcja odbywa się natychmiast. Następnie spisujemy umowę i kupujemy samochód bez zbędnych formalności – to my wszystko załatwiamy. W kwestii finansowej płacimy gotówkę w miejscu transakcji lub przelewem na konto, według wyboru klienta. Kupione auto odbierzemy tego samego dnia własnym transportem na nasz koszt. Czas trwania transakcji to około 30 min.

Napisz do nas w sprawie skupu aut w Szczecinie!

Przejdź do kontaktu


Skontaktuj się

Wymagane dokumenty

Przede wszystkim prosimy o przygotowanie dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu, o ile została wydana. Kolejnym dokumentem będzie umowa kupna-sprzedaży. Oferujemy możliwość sporządzenia własnej umowy kupna-sprzedaży na miejscu, przez nas. Ważne jest również przedstawienie dowodu tożsamości lub innego dokument potwierdzającego nasze dane. Jeżeli nie jesteś jedynym właścicielem pojazdu, prosimy o przygotowanie upoważnienia współwłaściciela z jego podpisem lub jego osobiste stawiennictwo. Skupujemy również auta bez aktualnego ubezpieczenia OC, czy przeglądu technicznego.

Działalność naszego skup aut powypadkowych w Szczecinie obejmuje całe województwo zachodniopomorskie. Jesteśmy zainteresowani kupnem aut używanych między innymi: sprawnymi, uszkodzonymi, powypadkowymi, rozbitymi, jak również wrakami. Skupujemy też spalone, zalane, przeznaczone do kasacji oraz auta do złomowania i na części. Kupimy pojazdy z zajęciami komorniczymi oraz stare auta. Interesują nas auta każdej marki, w każdym wieku i modelu, bez względu na stan techniczny – między innymi: terenowe, auta osobowe, dostawcze, angliki, busy czy motocykle, itd.

Posiadamy własny transport, nie korzystamy z ofert firm trzecich przy transporcie skupionych pojazdów, dzięki czemu możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny w porównaniu z konkurencją. Naszym głównym terenem skupu jest Szczecin i okolice, choć nie wykluczamy rozszerzenia naszej działalności na dalsze tereny w najbliższym czasie. Nasz skup aut za gotówkę ma szeroki zakres usług: doradzimy Tobie jak bezpiecznie sprzedać samochód, na co zwrócić uwagę oraz jak się nie dać oszukać.

Gwarantujemy, że załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane ze sprzedażą pojazdu. Nasz skup aut kupi każde auto w Szczecinie i okolicach, w każdym stanie technicznym. Również interesują nas auta uszkodzone,osobowe, dostawcze oraz stare samochody.

Świadczymy także usługi mające na celu wyjaśnienie zagadnień prawnych związanych z umowa kupna-sprzedaży Państwa pojazdu. Wyjaśnimy również zagadnienia związane z kwestią podatku od czynności cywilnoprawnych oraz podatkiem dochodowym. Odpowiemy także na państwa pytania związane z towarzystwem ubezpieczeniowym oraz wydziałem komunikacji.

Jak wygląda proces wyceny?

Nasz Skup samochodów w Szczecinie ustala wartość aut w zależności od aktualnej ceny na rynku oraz stanu technicznego rozbitych pojazdów. Jesteśmy skoncentrowani przede wszystkim na ustaleniu całej wartości auta. Wypłacamy gotówką 60-80% wartości pojazdu ze względu na to, ze skupujemy pojazdy bezgwarancyjne i nie mamy możliwości oddania takiego auta. Biorąc pod uwagę, że mogą wyniknąć dodatkowe koszty związane z ukrytymi uszkodzeniami/wadami samochodu, dlatego skupujemy auta w tej cenie. Głównym celem naszej współpracy jest obustronna korzyść – my oferujemy szybka wycenę i korzystną ofertę, to dla sprzedającego samochód możliwość bez oszczędzenia czasu i pieniędzy, nie trzeba przygotowywać takiego auta do sprzedaży. Pamiętaj, że kontaktując się z nami możesz zaproponować własna cenę, a my damy ci uczciwą ofertę – w ten sposób zdobywamy klientów którzy do nas wracają.

Co robimy ze skupionymi samochodami ?

Po nabyciu aut najpierw dokonujemy wtórnych, szczegółowych oględzin pojazdów powypadkowych w jakim są stanie, mające na celu zadecydowanie o dalszym losie samochodów. Przede wszystkim zakupione samochody powypadkowe przeznaczamy na eksport lub na części, natomiast częśći auta ,które są zbyt mocno uszkodzone i nie nadają się do dalszego użytku, zostają zezłomowane za pośrednictwem firmy z którą współpracujemy. Nasz skup samochodów powypadkowych w Szczecinie gwarantuje w ten sposób właściwą segregację uszkodzonych pojazdów.

Teren województwa zachodniopomorskiego, a także sam Szczecin, są zalane ofertami przez niejeden skup aut po wypadkach, ale my posiadamy dużo większe doświadczenie, a także dajemy konkurencyjną ofertę cenowa oraz fachową oraz szybką obsługę, dzięki której każdy klient jest zadowolony ze współpracy z nami.

Nasz skup aut powypadkowych w Szczecinie jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub drogą mailową. Oferujemy możliwość kontaktu 24h na dobę za pomocą formularza na naszej stronie www.

Miasta, które obsługujemy

Szczecin, Szczecin Prawobrzeże, Szczecin Załom, Stargard Szczeciński, Bezrzecze, Szczecin Kijewo, Goleniów, Gryfino, Stobno, Police, Białogard, Złotów, Gryfice, Barlinek, Nowogard, Dobra Szczecińska, Świnoujście, Karlino, Czaplinek, Międzyzdroje, Koszalin, Sopot, Pyrzyce, Mierzyn, Chojna, Przecław, Dobrzany, Sianów ,Kołobrzeg, Sławno, Trzebiatów, Barwice, Drawsko Pomorskie, Choszczno, Maszewo, Borne Sulinowo, Mielno, Płoty, Wałcz, Świdwin, Kamień Pomorski, Darłowo, Warzymice, Łobez, Połczyn-Zdrój, Szczecinek i wiele innych miast.

Call Now Button+48 884 666 122