Skup aut dostawczych Szczecin

Samochody dostawcze stanowią bez wątpienia większą trudność dla osoby, która chce w szybki i bezproblemowy sposób sprzedać swój pojazd. Nasz skup aut Auto Forum, oferuje Państwu wsparcie podczas całej transakcji od początku – wliczając to wycenę zarówno sprawnych, jak i powypadkowych czy rozbitych pojazdów.

ARTYKUŁY

Skup aut dostawczych Szczecin Auto Forum


Przejdź do artykułów

Czy sprzedaż aut w auto skupie jest trudna?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Nie, jeżeli wszystko zostanie przygotowane z należytą dokładnością. Sprzedaż pojazdów jest co prawda wymagającym i mocno dynamicznym procesem, aczkolwiek staramy się w jak największym stopniu go ułatwić. Od momentu podjęcia decyzji o sprzedaży danego pojazdu, należy będzie ustalić kilka formalności, które opiszemy poniżej. Szczeciński skup aut Auto Forum jest miejscem do którego klienci często wracają, ze względu na szybkość, prostotę i przejrzystość całego procesu. Cały nasz zespół jest do Państwa dyspozycji podczas całego procesu, jak i po jego zakończeniu, w razie jakichkolwiek pytań.

Napisz do nas w sprawie skupu aut dostawczych w Szczecinie!

Przejdź do kontaktu


Skontaktuj się

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Staramy się w jak największym stopniu zrozumieć potrzeby naszego klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że branża transportowa wyróżnia się sporą intensywnością w zakresie kupna-sprzedaży, jednocześnie mając na uwadze realizację procesu, który powinien zostać wykonany możliwie szybko. Przeciągające się transakcje i ustalenia przy ewentualnej konieczności transportu uszkodzonego pojazdu do skupu, mogą być uciążliwe dla osoby zainteresowanej.

Skup aut Auto Forum ma stanowić wsparcie dla wszelkich osób starających się uzyskać gotówkę ze sprzedaży, z województwa zachodniopomorskiego. Wszelkie formalności i wyceny, prowadzimy bezpośrednio na miejscu, co jeszcze bardziej przyspiesza zawarcie umowy kupna. Samą umowę staramy się sformułować w możliwie jak najprostszy, a jednocześnie uczciwy sposób, tak aby nawet transakcje od ręki i za gotówkę, nie stanowiły żadnych wątpliwości dla naszych klientów. Staramy się docierać do klientów zarówno, na terenie całego miasta Szczecin, jak i całego województwa zachodniopomorskiego.

Jak wygląda proces wyceny?

Po dokonaniu decyzji o pozbyciu się danego pojazdu, osoba zainteresowana powinna skontaktować się z naszym biurem. Skup aut już na tym etapie stara się wspierać klientów. Transakcja na samym początku wymaga pewnych formalności. Należy zgłosić się do nas telefonicznie, bądź wypełnić formularz podany na stronie. Po ustaleniu pierwszych założeń transakcji, dojeżdżamy do Państwa z lawetą, bądź przeprowadzamy wycenę na miejscu. Skupujemy samochody możliwie szybko, a cały proces staramy się przedstawić w jak najbardziej korzystny sposób, dla obu stron.

Powypadkowe i rozbite pojazdy trafiają do nas na naszych lawetach, które odbiorą wskazaną ilość aut, na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Każde z aut wyceniamy indywidualnie, a dojazd naszej lawety jest bezpłatny. W przypadku całych aut, pracownicy skupu po prostu od ręki dadzą Państwu przygotowany umowę kupna-sprzedaży, zaraz po wycenie samochodu. Po ustaleniu wyceny pojazdu, oraz ostatecznej ceny jaką zaoferuje nasze biuro, podpisana zostaje umowa podczas której przekazują nam Państwo niezbędne dokumenty. Forma płatności jest dowolna, gotówką lub przelewem na wskazane konto.

Jak wygląda proces wyceny i od czego ona zależy?

Kwota, którą jesteśmy w stanie Państwu zaoferować za auto, zależy przede wszystkim od:

  • Stanu technicznego pojazdu, który pomoże nam określić jaką sumę osiągnie pojazd w wartości rynkowej, a także zaplanować i wykonać wszelkie niezbędne przeglądy czy naprawy.
  • Sprawności i gotowości do użytkowania. Branża transportowa wymaga często szybkiego pozyskiwania nowego taboru, dlatego auta które będą cechowały się większą sprawnością w użytkowaniu, będą wyceniane wyżej niż te, które wymagają przeprowadzenia pewnych prac, przez skup. Powypadkowe i uszkodzone pojazdy, kupimy od Państwa za kwotę, która będzie realną wartością dla obu stron.
  • Rocznika produkcji

Skupujemy samochody w każdym stanie, zarówno te uszkodzone jak i sprawne. Zdarza się, że samochody osobowe dostawcze mają kilka ukrytych defektów, wynikających z eksploatacji, dlatego nasza oferta to około 60 do 80 procent aktualnej wartości rynkowej pojazdu, oczywiście z uwzględnieniem czy dany klient jest osobą, która podejmowała wcześniejszą współpracę z naszym biurem. Należy pamiętać, że za gotówkę skupujemy auta bez możliwości zwrotu czy gwarancji, dlatego proponujemy państwu satysfakcjonującą cenę sprzedaży, dostosowaną do stanu technicznego aut. Aktualna wartość pojazdu, będzie ustalana na podstawie wyżej wymienionych czynników.

Jakie dokumenty należy mieć ze sobą?
O czym warto pamiętać?

Przy zawieraniu umowy, potrzebny będzie zestaw dokumentów który pozwoli na szybkie kupno aut. Skup Szczecin przygotowuje dla Państwa umowę kupna. Potrzebne będą także:

  • Dowód rejestracyjny auta.
  • O ile została wydana - karta pojazdu.
  • Dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.
  • W przypadku bycia współwłaścicielem – wymagane jest upoważnienie lub osobisty podpis współwłaściciela.
  • OC i przegląd techniczny – opcjonalnie, ponieważ możemy kupić auta bez nich.

Całość procesu rejestracji pojazdu, jest już po stronie naszego biura w Szczecinie. Jeżeli zostanie podpisana umowa i otrzymamy dowód rejestracyjny, następuje sfinalizowanie transakcji, a wszelkimi formalnościami związanymi z przerejestrowaniem, zajmujemy się sami.

Należy pamiętać o poinformowaniu ubezpieczyciela o pozbyciu się pojazdu, a także o podatku dochodowym (jeżeli osoba jest właścicielem pojazdu krócej niż sześć miesięcy), który należy przekazać do Urzędu Skarbowego.

Call Now Button+48 884 666 122