Skup aut Goleniów

Nasz skup aut zaprasza do kontaktu telefonicznego, drogą mailową, za pomocą wiadomości SMS czy wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie www. Po otrzymaniu państwa zgłoszenia oddzwonimy w celu odpowiedzenia na pytania oraz niezwłocznie podejmiemy działania polegające na ustaleniu najszybszego terminu spotkania w dowolnym miejscu i czasie dogodnym dla państwa.

ARTYKUŁY

Skup aut Auto Forum


Przejdź do artykułów

Zajmujemy się skupem aut w Goleniowie

Nasz skup aut Goleniów zajmuje się skupem samochodów w Goleniowie, działamy również w jego okolicy oraz na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Miasto Goleniów jest miejscowością która szybko się rozwija gospodarczo, dlatego od roku 2000 prowadzimy skup aut na obszarze miasta Goleniów. Skupujemy od ręki samochody używane w każdym stanie, każdej marki i rocznika. Skupujemy pojazdy całe, sprawne jak również interesuje nas skup aut powypadkowych i uszkodzonych . Kupimy samochody zadłużone, zniszczone, między innymi- motocykle, skutery, przyczepy kempingowe, pojazdy osobowe, terenowe, busy, dostawcze i wiele innych. Nasz skup aut Goleniów kupuje również samochody w stanie nie nadającym się do naprawy, które przeznaczamy na części.

Jak płacimy?

Nasz skup aut dojeżdża na miejsce transakcji błyskawicznie do klienta na całym terenie Goleniowa. Gwarantujemy, że czas transakcji nie przekracza około 30 minut. Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie przeprowadzamy rzeczowe i rzetelne wyceny pojazdów. Nasz skup aut Goleniów to sprawdzona i błyskawiczna transakcja. Wyceniając pojazd skup aut zwraca uwagę między innymi na stan faktyczny auta, jego rocznik, przebieg, markę czy rodzaj silnika oraz wyposażenie.

Napisz do nas w sprawie skupu aut Goleniów!

Przejdź do kontaktu


Skontaktuj się

Jak się rozliczamy?

Nasz skup aut Goleniów wypłaca gotówkę od ręki w dniu dokonania transakcji bądź na konto w zależności od decyzji klienta. W dniu transakcji skup podpisuje umowę kupna- sprzedaży i załatwia wszelkie formalności związane z polisą ubezpieczeniową OC. Zgodnie z umową po transakcji dojeżdżamy po auto uszkodzone i transportujemy je własnym autoholowaniem, a sprawne na kołach, na nasz koszt jeszcze tego samego dnia, z dowolnego miejsca przez państwa wyznaczonego. Nasz skup aut Goleniów to najprostszy sposób na zbycie aut bez zbędnych formalności. Warto również dodać, że zakupione przez nasz skup auto nie będzie podlegało zwrotowi czy reklamacji, a Państwo będą mieli problem z głowy raz na zawsze.

Co potrzeba do sprzedaży auta?

Aby transakcja odbyła się sprawnie należy przygotować dokumenty takie jak dowód osobisty, karta pojazdu, jeśli jest wspówłaściciel potrzebne będzie upoważnienie z podpisem lub stawienie się osobiście w dniu zawarcia transakcji. Opcjonalnie o ile jest ubezpieczenie OC i umowa kupna- sprzedaży ( jeśli nie ma nasz skup posiada własną ).

Dlaczego my?

Nasz skup aut jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, znajomością rynku oraz szeroką bazą zadowolonych klientów, którzy są usatysfakcjonowani z zawarcia transakcji, które są legalne, szybkie i bezpieczne. Atutem naszej firmy jest fakt, iż bez względu na to czy dojdzie do zawarcia transakcji czy tez nie, wszystkie koszty związane z wyceną przez skup oraz przyjazdem odbywają się bezpłatnie. Nasz skup aut Goleniów oferuje bezkonkurencyjne ceny w porównaniu z innymi podobnymi do nas firmami.

Nasz skup aut działa prężnie 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta.

Call Now Button+48 884 666 122