Skup aut Gryfino

Czym się zajmujemy?

Nasz skup aut prowadzi działalność na dla Gryfina – zajmujemy się skupem pojazdów . Jako Auto Forum jesteśmy zainteresowani samochodami używanymi w każdym stanie: sprawnymi, uszkodzonymi, osobowymi, terenowymi, dostawczymi, busami. Kupimy również motocykle, skutery oraz przyczepy kempingowe.

Od roku 2000 prowadzimy działalność na terenie Gryfina. Pomimo że Gryfino jest niewielkim miastem, to widać w nim ogromny potencjał rozwoju gospodarczego z tego względu skupujemy znaczną ilość aut na tym obszarze. Na terenie całego Gryfina dojeżdżamy do klienta błyskawicznie, a czas transakcji nie przekracza 30 minut. Auto Forum to firma z dużym doświadczeniem, dlatego kiedy skupujemy auta oraz gwarantujemy uczciwą i rzetelną wycenę Państwa samochodu. Wycena zależy od stanu faktycznego pojazdu, jego rocznika, marki, rodzaju sinika, przebiegu oraz wyposażenia.

ARTYKUŁY

Skup aut Auto Forum


Przejdź do artykułów

Jak wygląda kwestia zapłaty?

Płacimy gotówką bądź przelewem w zależności od państwa preferencji. Każdorazowo wystawiamy umowę kupna-sprzedaży i załatwiamy wszelkie niezbędne formalności w związku z wypowiedzeniem polisy OC. Niezależnie od tego czy dojdzie do zakupu pojazdu nasz przyjazd i wycena samochodu przez nasz skup aut jest bezpłatna. Zakupiony przez auto skup samochód jest holowany natychmiast po dokonaniu transakcji. Sprzedanie nam samochodu to najprostszy sposób na pozbycie się go.

Jakie dokumenty są potrzebne przy sprzedaży?

Aby transakcja przebiegła płynnie należy przygotować niezbędne dokumenty, takie jak: dowód osobisty, karta pojazdu (o ile została wydana), dowód rejestracyjny – jeżeli występuje w dowodzie rejestracyjnym współwłaściciel należy przygotować upoważnienie z podpisem lub osobiście się stawić w dniu zawarcia umowy. Ewentualnie dokument polisy OC (nie jest obowiązkowy). Nasz skup aut to gwarancja dopełnienia wszystkich formalności.

Napisz do nas w sprawie skupu aut w Gryfinie!

Przejdź do kontaktu


Skontaktuj się

Dlaczego warto u nas sprzedać auto?

Dla naszego skupu aut, prowadzącego działalność dla Gryfina, priorytetem jest wysoka jakość usług oraz zadowolenie klienta z tego względu do każdej wyceny i zawieranej transakcji podchodzimy indywidualnie. Oferujemy konkurencyjne ceny w stosunku do innych skupów aut. Gwarantujemy państwu legalną, bezstresową oraz natychmiastową i wygodną dla państwa transakcję. Nie muszą państwo zamieszczać ogłoszeń, odbierać telefonów i słuchać narzekania potencjalnych klientów. Odsprzedając nam pojazd macie Państwo pewność, że nie będzie reklamacji, zwrotów i zapominacie o problemie związanym ze sprzedażą raz na zawsze. Nasz skup Auto Forum to pewny partner oraz gwarancja dla państwa na sprzedaż auta w każdym stanie od ręki w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu, w niedzielę oraz w święta.

Jeśli znacie Państwo w swoim otoczeniu osobę, która chce pozbyć się auta, być może będzie to sąsiad lub ktoś z rodziny, prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą- Auto Forum.

Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie, lub za pomocą SMS, bądź formularza zgłoszeniowego znajdującego się na naszej stronie www, a także drogą mailową, a my skontaktujemy się i umówimy niezwłocznie w korzystnym dla państwa czasie i miejscu.

Call Now Button+48 884 666 122