Gdzie sprzedać samochód powypadkowy?

Jak zabezpieczyć się przed kradzieżą samochodu | Auto Forum | Skup Aut Szczecin
Kradzież auta na walizkę – jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?
2 kwietnia, 2020
Ile dostanę za złomowanie auta?
Ile dostanę za złomowanie auta?
17 sierpnia, 2020
Gdzie sprzedać samochód powypadkowy?

Samochód powypadkowy sprzedać możemy w takim miejscu, które zajmuje się skupem aut. Wraki i szroty także w takich miejscach są sprzedawane, co jest ogromnym atutem. Dlaczego warto skorzystać ze skupu w tym przypadku? Co się dzieje z autem po sprzedaży? Jak sprzedać uszkodzony samochód? Jakie zalety ma takie rozwiązanie? 

Jak rozwiązać problem z powypadkowym samochodem?

Sprzedaż samochodu powypadkowego nie musi dla właściciela auta stanowić problemu spędzającego sen z powiek. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze skupu aut, które bazuje na rozsądnych ofertach. Skup aut AUTOFORUM gwarantuje fachową współpracę z gronem specjalistów, którzy mają na celu zadbać o dobro klienta. Właściciel pojazdu może sprzedać auto każdej marki – ponadto, oprócz aut powypadkowych, w takim miejscu można sprzedać samochody takie jak:

  • sprawne,

  • wraki,

  • na części,

  • stare,

  • z zajęciami komorniczymi,

  • przeznaczone do kasacji,

  • przeznaczone do złomowania,

  • rozbite,

  • uszkodzone itp.

Kiedy warto skorzystać ze skupu aut?

Sprzedaż samochodu, nawet uszkodzonego i powypadkowego, powinna być w pełni przemyślaną decyzją przez właściciela. Jeśli zależy nam na oszczędności czasu i pozbyciu się jak najszybciej problemu, warto rozważyć skorzystanie ze skupu samochodów. Działanie na własną rękę może bowiem zabrać nam sporo czasu i generować dodatkowe koszty.

Ze skupu aut warto skorzystać także wtedy, gdy kończy nam się ubezpieczenie OC lub AC i nie mamy pieniędzy na dalsze odnowienie umowy lub potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki. Ponadto, takie rozwiązanie sprawdzi się w odniesieniu do aut przeznaczonych do kasacji, które brały udział w wypadku drogowym. Szybkość transakcji z pewnością da właścicielowi auta satysfakcję i pozwoli sprawnie pozbyć się problemu. Może on nawet wyjść na plus, gdyż nie musi tracić czasu i kosztów na sprzedaż auta na własną rękę. 

Zalety sprzedaży auta w skupach

Skup aut powypadkowych AUTOFORUM w Szczecinie ma szereg zalet, które sprawiają, że taka opcja jest znacznie ciekawsza niż inne czasochłonne rozwiązania. Wybierając fachową i rzetelną firmę zyskamy pewność, że postawiliśmy na doświadczenie i profesjonalną obsługę, jaka da klientowi komfort. Ze skupem aut skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo, umawiając się na spotkanie w dogodnym dla klienta terminie. Ponadto, firma taka posiada własne lawety, co w połączeniu z atrakcyjną ceną daje przewagę nad konkurencją. Kolejną kwestią jest bezpieczeństwo sprzedaży, które zostaje zapewnione na każdym etapie pozbycia się auta. Dokładnie wyjaśniona umowa jest zrozumiała dla każdego klienta, który dodatkowo korzysta z uzyskania gotówki od ręki i odebrania pojazdu na koszt firmy. Co ciekawe, w skupie aut nawet wraki i szroty są sprzedawane. 

Co się dzieje z takim autem po sprzedaży?

Sprzedaż samochodu powypadkowego pozwoli właścicielowi sprawnie pozbyć się problemu i uzyskać dodatkową gotówkę w zasadzie od ręki. Skup aut po nabyciu pojazdu zajmuje się wtórnymi oględzinami samochodu powypadkowego, co pozwala ocenić jego stan oraz zdecydować o dalszym losie auta. Okazuje się, że po tych czynnościach skup aut zajmuje się eksportem pojazdu lub przeznaczeniem go na części. Jeśli części są mocno uszkodzone, ulegają one zezłomowaniu za pośrednictwem firmy, z jaką współpracuje skup aut. W tym przypadku możemy mieć pewność, że dochodzi do prawidłowej segregacji uszkodzonych pojazdów.

Skupujemy samochody powypadkowe – AUTOFORUM

Skup aut powypadkowych AUTOFORUM w Szczecinie jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 do 20. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą każdego właściciela auta powypadkowego, któremu zależy na szybkim pozbyciu się pojazdu. Za pomocą formularza zawartego na stronie skupu aut klienci mogą skontaktować się z firmą przez całą dobę. Inne rozwiązania z pewnością zabiorą właścicielowi pojazdu sporo czasu i wygenerują dodatkowe koszty. W tym przypadku pomoc uzyskana ze strony skupu jest nieoceniona i bazuje na całkowitym bezpieczeństwie transakcji oraz dostosowaniu oferty do potrzeb klienta, który sprzedać może nawet wraki lub szroty. Łatwy kontakt i fachowa obsługa z pewnością są poświadczeniem doskonałej jakości świadczonych usług. 

Call Now Button+48 884 666 122